«1...2526272829...84»

Felhasználó
11 éve
Áhh, nőt most nem lehet vinni, mert:
1) most szereztem barátnőt, holnap jön filmezni (ja, biztos a filmen lesz a hangsúly... If you know what I mean...)
2) Ott lesz a másik együttes beugrós énekes csaja, akinél próbálkoztam, csak úgy tűnt nem igazán akarja a dolgot, aztán most még is arra áll a helyzet, hogy gyakorlatilag elkönyvelte magában, hogy lesz itt valami...

Nem vagyok egy nagy nőzős típus (csinálnám csak gyökér vagyok ehhez), de most összejöttek az események xD
És azt tudtad, hogy Black Rock egy leánykollégium szórakozóhelye? :d
Eddig még nem. Eddig amit tudtam róla, hogy egy igencsak rockra/metálra szakosodott szórakozóhely.

Ui.: Ne szépítsünk, rockkocsma, csak egy fokkal kulturáltabb :D

Legutóbb szerkesztve Foxy által.


Moderátor
11 éve
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Köszönöm :$
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve

Felhasználó
11 éve
Tudni való,
Üdvözletem -ELIT-A- tagok!
Szeretném leadni jelentkezésem klánotokba! R.Olivér a születési nevem ,Gyulán láttam meg a napvilágot:). Lassan 13. életévemet taposom. Jelenleg Gyulán élek családommal.A Dürer Albert Á. iskolába tanulok viszonylag jó tanulmányi eredménnyel.Nagyon szeretem az informatikát a matekot és a testnevelést nyilván.Mindennapjaimat a gépezéssel és a rollerezéssel töltöm.Ezen kívül még a kosárlabdát űztem kb négy évig mivel kosarasnak készültem de valahogyan lemondtam róla.Kosárlabdán belül városom csapatában játszottam és megyén belüli meccsekre is jártam gyakran.Nagyon szeretek még ezeken kívül focizni, de azt csak hobbi szerűen űzöm.

Körülbelül 11 hónapja ismerem a Stickman-t 2 hétig fel-fel jártam játszani ,de rájöttem így a killeknek nincs értelme így hát fel regisztráltam.Nagyon nem szeretem mikor valaki próbál haragra gerjeszteni hogy egy "hülye kocka" vagyok mert hogy kevés idő alatt van sok killem. Különösebben hidegen hagynak az ilyen negatív megjegyzések.A játékon belül eleinte Mpg fegyverrel játszottam ,majd áttértem a Quadrora.Bő 2hét után már meguntam hogy szurkálódtak ami jogos mert azzal a fegyverrel ki nem tud ölni? De ezen kívül saját véleményem szerint a Law fegyvert jól tudom kezelni.Majd elbíbelődtem az M4A1-el is.Nagyon gyorsan ráéreztem aztán nagyon gyorsan vissza is tértem az mpg-ra már csak azt kezelem a law és a quaddal eggyüt.


De a stickman-en kívül még Xbox-on szoktam Fifázni(10,11,12) és nagyon élvezem az autóversenyes játékokat is (NeedforSpeed,Formula1)Ezen belül már akkor játszottam cod 1,2,3,4,5,6,7 és ezeket szinte 100%ra ki is végeztem 1-2hónapon belül ,fogytak a játékok és a gépem is elromlott :(.Aztán áttértem a Minecraftra hamar meguntam a mestermc szerverét így sajátot üzemeltetek jelenleg is ez ugymond „baráti”szerver 5 a max férőhely szóval mi se vagyunk olyan sokan rajta.

Msn-em és skipem már réges-régen nem használom, nem érzem az értelmét hogy kéne.


Játékbeli teljesítményem :
-Olykor napi 6-800kill
-Heti TOP10be folyamatosan benne lenni (kb heti 2-3k)
-Nincs káromkodás tisztelet teljes viselkedés a társaim iránt
-Célom ezzel a klánnal : örökre itt maradni
-Társaimat tisztelem, segítem amiben csak tudom



Köszönöm hogy megkaptam a lehetőséget a jelentkezésre!

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
11 éve
:)
ui.: T. Johnny_English, már régóta figyelem mindenféle klánbeli és egyéb és kiírásügyi ügyködésedet, és meg kell mondjam, hogy hónapok óta hiába próbálom elképzeli, milyen ember lehetsz a valósvilágban, eddig még nem sikerült (ezt bóknak vedd).
Nem mindegy? Igyekszem úgy élni, hogyha feldobom a(z m65) bakancsot, ne hiányozzam senkinek. :p

Felhasználó
11 éve
Bocsi, de Savage éppenséggel nem FerrariF5, hanem ScaryLiMe. Csak ugye ScaryLiMe feltörte FerrariF5 nevét és nevet váltott Savagera és kilépett -ELIT-A-ból. Utána jelentkezett ide.


Felhasználó
11 éve
Szerintem teljesen mindegy. A lényeg , hogy elutasítottuk.

Felhasználó
11 éve
Bocsi, de Savage éppenséggel nem FerrariF5, hanem ScaryLiMe. Csak ugye ScaryLiMe feltörte FerrariF5 nevét és nevet váltott Savagera és kilépett -ELIT-A-ból. Utána jelentkezett ide.
maradjanak velünk, mert a reklám után következik a barátok közt következő része

Moderátor
11 éve
Na mi van, te is felcsaptál szóvivőnek? :D

Nekem volt közöm a klánhoz. :P

Egyébként meg hatezer szőrös lófasz sújtson le rád a plafonról.

Legutóbb szerkesztve Mark által.

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«1...2526272829...84»